Ubytování

Na farmě můžete vyzkoušet ekoagroturistiku, také klasické rekreační pobyty s týdenním cyklem sobota-sobota, mimo sezónu i kratší. V prostorách statku je apartmán se třemi trojlůžkovými pokoji s možností přistýlky, kuchyňkou, sociálním zařízením (sprchový kout, vana, pračka, WC mimo koupelnu), velkou společenskou místností a venkovní terasou. Apartmán má samostatný vchod a od konce loňského roku je v něm zavedeno centrální vytápění, které nám umožňuje zajistit pro vás větší pohodlí i během chladnějších měsíců.

Do 12 osob je možné ubytovat se na farmě, nad 12 osob v kempu ve vlastních stanech (pro kemp je zajištěno WC, sprcha, kout na mytí nádobí).

Pro ty z vás, kteří by nechtěli využít plně zařízené kuchyňky v apartmánu, můžeme připravit výtečné místní speciality v naší zrekonstruované kuchyni. Z pohodlí stylové jídelny budete moci sledovat, jakou péči věnujeme přípravě pokrmu. Neváhejte a vybírejte z našeho jídelníčku! Nabídka je široká, posuďte sami. Ale pozor! Nefungujeme jako klasická restaurace, takže pokud u nás nejste právě ubytováni, a chtěli byste okusit některou z lahůdek, dejte nám vědět několik dní dopředu. Odměnou vám budou pokrmy připravené z čerstvých surovin.

Pro zábavu a odpočinek jsou k dispozici pískoviště pro děti, volejbalové hřiště, ping-pongový stůl, kuželky, altán, knihovna (knihy pro děti, literatura faktu, romány, detektivky), sportovní náčiní a ohniště. Pokud byste měli zájem, můžeme pro vás připravit i rožnění.

Ceník služeb

Ceny za ubytování v pokojích
dospělí (lůžko) 330Kč za jednu noc
    2 a více nocí 300Kč za noc
dítě do 10 let (lůžko) 200Kč za jednu noc
    2 a více nocí 170Kč za noc
dítě do 2 let (lůžko) 120Kč za jednu noc
    2 a více nocí 100Kč za noc
apartmán (9 lůžek) 9 000Kč za týden (7 nocí)
Ceny za ubytování v kempu na den
osoba 50Kč
stan 150Kč
velký stan 200Kč
karavan 200Kč
pes 50Kč
auto 50Kč
Ceny za stravování
snídaně a la carte 80Kč (dětská 60Kč)
večeře 120Kč (dětská 70Kč)