Naše kuchyně

Co u nás můžete ochutnat

Pro letošní sezónu jsme sestavili nový jídelníček! Nabídka je široká, posuďte sami. Ale pozor! Nefungujeme jako klasická restaurace, vaříme polopenze pro 6 osob a více. Pokud u nás nejste právě ubytováni a chtěli byste okusit některou z lahůdek, dejte nám vědět několik dní dopředu. Odměnou vám budou pokrmy připravené z čerstvých surovin. Neváhejte a vybírejte!

Nutné změny

Na podzim roku 2007 jsme se pustili do přestavby kuchyně, protože v původních prostorách jsme nebyli schopni naplnit vaše požadavky v oblasti stravování. Stavební práce jsou úspěšně dokončeny a nová kuchyň splňuje přísné hygienické požadavky pro hromadné stravování, můžeme vám tak servírovat tradiční česká jídla i místní speciality.

Přestavba

Jak to tak bývá, nejdříve bylo nutné odstranit vše staré.

budoucí oblouk

zde bývala linka

jídelna

O tom, že pravidla pro udělení povolení vařit pro veřejnost jsou přísná, svědčí i fakt, že nová kychyňská linka s profesionálním sporákem musela pojmout také čtyři dřezy. Jsou určeny k oplachování masa, zeleniny, mytí bílého a černého nádobí. V nádherné kachlové podlaze je také ukryto topení.

Jak je z fotografií patrné, stravovací prostory jsou od přípravny odděleny dřevěnou stěnou. Co naopak není vidět, je bezbariérový přístup ze zahrady přímo do jídelny.

nová jídelna

krb láká k posezení

stěna mezi kuchyní a jídelnou

nová kuchyně